www.cvonline.hu

Key account manager

  • A hirdetés 563 napja lejárt

KEY ACCOUNT MANAGER

telekommunikáció, IT és szórakoztató elektronikai kis- és nagykereskedelem

A Smartphone Hungary Kft., Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő kereskedelmi vállalata, a nagykereskedelmi aktivitása erősítésére keres 1 fő key account manager-t, budapesti, központi irodájába.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, támogatás, a kiemelt vevők rendszeres látogatása, a nagyobb rendelések nyomon követése, értékesített volumenek és kintlévőségek nyomon követése.
  • Új ügyfelek felkutatása, ajánlatok készítése, értékesítés.
  • Nagyobb projektek szakmai támogatása.
  • A cég által képviselt márkák és termékek népszerűsítése, piaci jelenlétük és részesedésük maximalizálása.
  • A marketing osztállyal való szoros kapcsolattartás, promóciók és kampányok támogatása.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (kereskedelmi végzettség és diploma jelentős előnyt képviselnek)
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Több éves értékesítői tapasztalat, elért eredmények
  • Magabiztos piacismeret, meglévő releváns piaci kapcsolatrendszer
  • Jó megjelenés és kommunikációs készségek
  • Eredményorientált személyiség
  • Önállóság, kompex gondolkodás, értékesítési szemlélet, kitartás, kreativitás, csapatszellem, lojalitás

Előnyök:

  • Diploma megléte
  • Középfokú angol nyelvtudás, további nyelvismeret
  • Közbeszerzésekben, nagyobb tenderekben való jártasság, tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, teljesítményarányos juttatási csomag, gépjármű használat, telefon, laptop

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő