www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • A hirdetés 611 napja lejárt
Megbízó cégünk:

Területén piacvezető vállalat, aki magyarországi irodájának felépítéséhez és prémium szolgáltatásainak értékesítéséhez keres új munkatársat.

Feladatok:
  • Új vállalati ügyfelek akvirálása, felsővezetőkkel való tárgyalás
  • Magánklinikákkal való szerződés és kapcsolattartás
  • Rendezvényeken való megjelenés, magas szintű networking tevékenység
  • Céges és magánszemélyekkel való tárgyalás, üzletkötés
  • Brókerekkel/alkuszokkal való szerződés és kapcsolattartás
Elvárások:
  • Legalább 4 év tapasztalat sales / key account területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B2B értékesítési tapasztalat
  • Erős tárgyalástechnikai készség, magabiztosság, igényes megjelenés
  • Energikus, aktív személyiség
Amit kínálunk:
  • Biztos alapfizetés + jutalék
  • Prémium egészségbiztosítás
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Részvétel egy új brand itthoni bevezetésében
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő