www.cvonline.hu

KEY ACCOUNT MANAGER

  • A hirdetés 325 napja lejárt

Jól ismert budapesti autómárka kereskedés

 munkatársat keres

Fő feladatok:

  • a meglévő üzleti ügyfélkörrel való kapcsolattartás és a kapcsolat fejlesztése
  • új üzleti ügyfelek felkutatása, folyamatos kapcsolatépítés, akár külföldi kapcsolattartókkal
  • együttműködések előkészítése, kialakítása
  • igényfelmérés az egyedi elvárások szerint
  • kiegészítő szolgáltatások ajánlása
  • a cég további tevékenységeinek, szolgáltatásainak ajánlása az igényfelmérés során
  • egyedi ajánlatok elkészítése
  • napi szintű után követés
  • ügyféladatbázis adminisztratív kezelése
  • a bérbeadási folyamat teljes körű ismerete, eseti részleges lebonyolítása
  • megrendelések előkészítése
  • beszállítói, alvállalkozói kapcsolatok kezelése, ápolása
  • gépkocsikra szóló ajánlatkérések kezelése, gépkocsi beszerzési folyamatokban való részvétel
  • szerződések kezelése
  • az üzletágvezető munkájának támogatása
  • az üzletág képviselete rendezvényeken, kitelepüléseken
  • eseti feladatok ellátása az üzletág működése és fejlesztése érdekében

Elvárások:

  • kiváló kapcsolatteremtő és megtartó képesség
  • kezdeményező készség
  • nyitott kommunikáció
  • jártasság az üzleti levelezésben
  • kiemelt megbízhatóság
  • kifejezetten önálló munkavégzés
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban – tesztelni fogjuk az interjú során
  • többéves, referencia értékű tapasztalat key account management területen
  • gyakorlott autóvezető B kategóriás jogosítvánnyal

Előnyök:

  • azonos vagy kapcsolódó területen szerzett tapasztalat
  • élő munkakapcsolatok

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kiváló csapat
  • stabil, támogató háttér

Magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét és fizetés igényét küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő