www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • A hirdetés 532 napja lejárt

 Dinamikusan fejlődő élelmiszer gyártó cég keres

munkatársat.

Feladatok:

  • Kiemelt vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Éves tárgyalások lebonyolítása szerződéskötés
  • Éves forgalmi terv készítése, partnerenként
  • Új termékek listázása, választékbővítés és optimalizálás az adott partnernél
  • Trade promóciók tervezése és megvalósítása
  • Folyamatos információgyűjtés, a piac elemzése
  • Új piaci lehetőségek feltárása, új vevők felkutatása,
  • Nemzetközi partnerkapcsolatok ápolása,
  • Aktív részvétel a vállalat értékesítési stratégiájának kidolgozásában
  • Üzletkötői - Patikalátogatói csapat felépítése, munkájának irányítása
  • Kiskereskedelmi hálózati egység irányítása
  • Rendszeres jelentési kötelezettség: havi, negyedéves és éves szinten

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év értékesítési vezető tapasztalat (Pharma szektor előnyt jelent)
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervező készség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Motivált, lendületes hozzáállás
  • Ügyfél-orientáltság
  • Erős értékesítési attitűd
  • Határozottság
  • Kreativitás
  • Mobilitás
  • B” kategóriás jogosítvány,

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő