www.cvonline.hu

Key Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.
Hirdetés azonosító: 943867

Ügyfelünk számára keresünk Key Account Manager (Média piac) pozícióba munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Folyamatos kapcsolattartás az ügynökségekkel és ügyfelekkel
- Árajánlatok kidolgozása, azok nyomon követése
- Az ajánlati briefek feldolgozása (nonszpot, szpot, TCR)
- Csatornákra vonatkozó reklámtörvények ismerete
- Éves megállapodások visszaigazolása, regisztrálása
- Szerződések előkészítése, egyeztetése (éves megállapodások, nonszpot kampányok)
- Tenderajánlatok koordinálása
- TCR kampányok koordinálása
- Részvétel az ügynökségi éves online ajánlatok kialakításában/egyeztetésében/koordinálásában

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 2 év releváns munkatapasztalat hirdetői, ügynökségi vagy média-oldalon
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Csapatjátékos jellem
- Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
- Stressztűrő és proaktív képesség
- Motivált, lojális és etikus munkaerő

Amit kínálunk:

- Nemzetközi háttér, stabil vállalat
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján