www.cvonline.hu

Key account manager

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 931801

Finn tulajdonú, multinacionális, emelő-berendezéseket értékesítő és szervizelő cég bővüléséhez keresünk új kollégákat. A több mint 80 éves múltra visszatekintő vállalat 626 telephellyel rendelkezik, 48 országban. Büszkék a pénzügyi stabilitásukra, valamint munkatársaik megbízhatóságára is. Ha ön is szeretne egy kiemelkedően eredményes, motivált és családias csapat tagjaként dolgozni, várjuk jelentkezését a Karbantartási vezető-üzletkötő pozícióra

Feladatok:
  • Új, potenciális partnerek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és megerősítése;
  • Kapcsolattartás a vállalat meglévő üzleti partnereivel. Vannak olyan Partnerek, akikkel országos szerződés van, ezeket koordinálni kell;
  • A kitűzött értékesítési célok elérése;
  • A vállalat széleskörű szolgáltatásainak értékesítése;
  • Ajánlatok készítése, tendereken / pályázatokon történő részvétel;
  • Rendszeres jelentések készítése a cég vezetősége felé.
Elvárások:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú műszaki végzettség, valamint értékesítői véna;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel);
  • Kereskedelmi / üzletkötői tapasztalat;
  • Jó kommunikációs készség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Határozott fellépés;
  • Üzleti szemlélet;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • nagyfokú önállóság.
Előny:
  • Mindenfajta emelés-technikában (daru, lift, targonca) szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál Önnek:
  • Céges autó benzinkártyával;
  • Laptop;
  • Mobiltelefon;
  • Jutalék (negyedéves, féléves, éves);
  • Cafeteria rendszer.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió