www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • A hirdetés 797 napja lejárt

Partnerünk a média- és reklámiparág számára kínál szoftvermegoldásokat és más innovatív fejlesztéseket Közép-Kelet-Európa térségben. Csapatukba keresünk

munkakörbe munkatársat.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a kiemelt nemzetközi partnerekkel,
  • ügyfélkapcsolatok ápolása,
  • szoros együttműködés az operatív területekkel,
  • új vevők felkutatása,
  • értékesítés, sales target teljesítése.

Elvárások

  • Legalább 5 éves "software sales" munkakörben szerzett nemzetközi tapasztalat,
  • magas fokú utazási hajlandóság,
  • felsőfokú végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • jó üzleti érzék, tárgyalóképesség, vevőközpontúság, stratégiai gondolkodás,
  • kreatív, önálló munkavégzés,
  • határozott, proaktív, céltudatos személyiség,
  • rugalmasság.

Előnyt jelent

  • Rendszerszintű megoldások implementálása,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • német vagy más idegen nyelv ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem,
  • kiváló munkakörülmények,
  • nemzetközi projektekben való részvétel.

Munkavégzés helye: Budapest és Közép-Kelet-Európa

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol