www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Key account manager

Hozzáadva: 2017.04.25.
lejárt

Megbízónk, hazai és külföldi vállalkozások, pénzintézetek, biztosítótársaságok, közlekedést kiszolgáló szervezetek, webáruházak részére nyújt teljes körű, színvonalas mobilkommunikációs szolgáltatást. Ezen szolgáltatás értékesítésére keresünk Key Account Manager kollégát.

Az álláshoz kapcsolódó feladatok:

  • Meglévő ügyvfelekkel való kapcsolattartás, új ügyfelek szerzése
  • Értékesítési stratégia kidolgozása
  • Induló üzletág/cég fejlesztésében való részvétel
  • Operatív és adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 5 éves, telekom szektorban szerzett tapasztalat
  • Rugalmas, nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Modern, kiemelkedő munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest I.

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Elektronika / Telekommunikáció, Értékesítés / Kereskedelem, IT / Informatika
Régió