www.cvonline.hu

KEY ACCOUNT MANAGER

  • A hirdetés 1112 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi szakterületre:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel, főként FMCG iparágból;
  • Szoros együttműködés az operatív területekkel, szezonális igények menedzselése;
  • Üzletfejlesztési feladatok meglevő ügyfélkörnél;
  • Árkalkulációk elkészítése;
  • Szerződésegyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása;
  • Riportok, teljesítménymérések nyomon követése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Minimum egy éves fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Ügyfélközpontú gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • Egyéb idegen nyelvek tárgyalási szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: BILK Logisztikai Központ (1239 Budapest Európa utca 6.)

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű életrajz valamint motivációs levél) „KAM” jeligével, valamint fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre jutassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol