www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • A hirdetés 1101 napja lejárt
Location:
  • Székesfehérvár
Responsibilities:
  • Developing sales plan on the region
  • Visit customers
  • Cooperate and negotiate with the operating companies
  • Manage offers and contracts
  • Follow through customer payments
  • Sales review, write reports and administrate
Requirements:
  • University Degree in engineer or economic field
  • More than 5 years sales experience in mechanical-
  • telecom-
  • power industry
  • Fluent English and Hungarian, other language is a plus
  • Can drive business and work independently
  • Ready to travel
  • Open and positive attitude, good at handling people
What our partner offers:
  • Attractive compensation package
  • Continuously professional development
  • Challenging tasks and opportunities for internal career growth at a rapidly growing multinational company
Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr