www.cvonline.hu

Key account manager

  • A hirdetés 1272 napja lejárt

A QUAES-TEL Kft.

munkatársat keres

Feladatok:

  • a társaság termék- és szolgáltatási portfoliójának értékesítése,
  • az ügyfelekkel kapcsolatos teendők: ajánlatok elkészítése, szerződésegyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szolgáltatások beindítása, ügyfelek látogatása
  • új ügyfelek és üzleti lehetőségek folyamatos felkutatása, megkeresése,
  • rendszeres riportok, jelentések készítése a személyes értékesítési eredményekről, az ügyfelekkel kapcsolatos aktivitásokról, az aktuális piaci helyzetről és a versenytársak tevékenységéről,
  • hatékonysági-, költség-, és bevételelemzések készítése,
  • értékesítési folyamatot támogató adminisztratív tevékenységek elvégzése.

Elvárások:

  • felsőfokú kereskedelmi, vagy műszaki végzettség
  • távközlési területen szerzett értékesítési tapasztalat (min. 3 év),
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • kiemelkedő értékesítési képesség;
  • eredmény- és ügyfélorientált személyiség;
  • telekommunikációs iparág és termékek széles körű ismerete
  • stabil MS Office ismeretek,
  • min. középfokú angol nyelvtudás,
  • önálló, precíz munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • kihívásokkal teli, változatos, felelősségteljes munka,
  • fiatal, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzát – a pozíció és a fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő