www.cvonline.hu

Key Account Manager

A nemzetközi NEFAB Csoport ipari csomagolóanyagok gyártása és kapcsolt szolgáltatásai területén működik az ipari piacon. Folyamatos magyarországi fejlődésünk biztosításához Budapesti telephelyünkre új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Üzleti terület: Magyarország minden régiója

A munkakör célja:

Az egyes stratégiák meghatározása, a menedzsment támogatása, illetve új üzleti lehetőségek felkutatása a piacon és kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel. Üzletfejlesztés a megcélzott piaci szegmensekben.

Főbb feladatok:

-           Az értékesítés növelése a magyar piacon

-           Meglévő ügyfelek kezelése és fejlesztése

-           Stratégia meghatározása a kiemelt, a meglévő és az új ügyfelek számára

-           Eredmények elemzése a bruttó nyereség szempontjából

-           Üzleti előrejelzések, statisztikák elkészítése

Elvárások:

-           Felsőfokú angolnyelv-tudás

-           Felsőfokú végzettség, lehetőleg gazdasági területen

-           Min 5 éves értékesítésben szerzett tapasztalat, illetve min 2 éves vezetői tapasztalat

-           „B” kategóriás jogosítvány

-           Kiváló kommunikációs készség

-           Tapasztalat ipari értékesítés területén

-           Nagyfokú pontosság és fegyelem

Előny:

-           Szakmai tapasztalat csomagolás terén (ipari szegmens preferált)

-           Mérnöki diploma

-           További idegennyelv-ismeret

-           A multinacionális környezet és a különböző kultúrák iránti nyitottság

Amit kínálunk:

-           Versenyképes juttatási csomag (beleértve a bónuszt és a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítását)

-           Folyamatos szakmai fejlődés

-           Fiatal, ambiciózus csapat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest