www.cvonline.hu

KEY-ACCOUNT MANAGER

  • A hirdetés 990 napja lejárt

A Rákóczi-Delikat Kft., magyarországi Delikátesz termékek Pálinka csokoládé import-export belföldi  értékesítési csapatába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KEY ACCOUNT MANAGER

A fenti munkakört aLink megjelenítése új pálinkás csokoládé üzletágunk hirdeti.

Felhívom a figyelmét, hogy a Magyar termékek iránt a pálinka pálinkás csokoládé kézmüves termékek szegmens egy fejlődő üzletág jelenleg Magyarországon.

FŐÁLLÁSBAN, MÁSODÁLLÁSBAN , EGYÉNI VÁLLALKOZÓKÉNT is végezhető az Önnek legmegfelelőbb formában.

Feladat:

  • részvétel az értékesítési stratégia kialakításában és megvalósításában
  • cégünk által képviselt kiváló minőségű termékek és szolgáltatások értékesítése
  • új piaci lehetőségek felkutatása és az ügyfélkör bővítése
  • kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • több éves szakmai gyakorlat FMCG területen
  • legalább középfokú végzettség
  • kreatív, dinamikus és sikerorientált személyiség
  • jó kommunikációs és szervező készség, alkalmasság a csapatmunkára
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • magas színvonalú - folyamatos fejlődési lehetőség

Kezdés:

  • azonnal

Fizetés:

  • megegyezés szerint

A Link megjelenítése címen a karrier címszó alatt található Felvételi Űrlap (letölthető) kitöltése és beküldése fényképes szakmai önéletrajzzal és kézzel írt motivációs levéllel. Irásbeli felvételi ürlap itt is letölthető: http://Link megjelenítése/felveteli.doc

Kapcsolattartó:

Farkas Elemér
Cím: 1162 Budapest, Bekecs utca 22.
Telefon: +36 30 940 4544; Fax: 06/1/401-5001

E-mail cím megjelenítése

Elvárás

Jó kereskedelmi véna. Önállóság

Értékelt kvalitások

Szakmában eltöltött idő gyakorlat

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő