www.cvonline.hu

Key account manager

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.28.
Hirdetés azonosító: 1172523
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Key account manager kollégát keresünk egy szakmai kihívásokban bővelkedő pozícióba, ahol a feladatod, hogy a legmodernebb irodatechnikai újdonságokkal és ITS megoldásokkal ismertesd meg megbízónk ügyfeleit.

Feladatkör, felelősségek:

• Stratégiailag kiemelt fontosságú partnerekkel való hosszú távú kapcsolat kiépítése, új ügyfelek megkeresése, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása.

• Az ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése.

• A vállalatok optimális irodai működésének támogatására irányuló ITS megoldások és multifunkciós berendezések értékesítése.

• Tenderek koordinálása: tárgyalások vezetése, a kapcsolódó anyagok elkészítése, társosztályok bevonása.

• Az ajánlat prezentációként történő előadása az ügyfélnél.

• Szerződés előkészítés, szerződéskötés.

• Ügyféltalálkozókon, rendezvényeken való részvétel, szervezésben, koordinálásban való aktív közreműködés a marketing osztály támogatásával.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Az ideális jelölt:

• felsőfokú végzettséggel rendelkezik (preferált: műszaki/IT terület vagy erős műszaki/IT affinitás)

• minimum 2-3 év nagyvállalati ügyfelek megszerzésében és megtartásában szerzett tapasztalattal bír

• tárgyalási szintű angol nyelvtudása van

• felhasználói szintű MS Office ismeretek

• érdeklik az innovatív informatikai megoldások

• proaktív, elkötelezett és kitartó személyiség

• kiváló kommunikációs/kapcsolatteremtő és prezentációs készséggel rendelkezik

Előny:

• projektmenedzsment terén szerzett szakmai tapasztalat

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a nemzetközi piacon vezető irodatechnikai nagyvállalat.

Amit kínálunk:

• dinamikusan fejlődő iparág, ahol az irodai multifunkciós készülékek értékesítése mellett fókuszban van az IT megoldások értékesítése

• termékek helyett komplex, innovatív szolgáltatások értékesítése

• az alapfizetés és kiemelkedő bónuszrendszert kínálunk illetve incentive lehetőségeket

• a sales-es munkát támogató fejlesztő és back office támogatást adunk

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.