www.cvonline.hu

Key Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2017.04.12.
Hirdetés azonosító: 1084145

Pozíció leírása / Job description

Van már 2-3 éves tapasztalatod a médiafelületek értékesítésében?
Netán meglévő kapcsolatrendszered?
Szeretnél egy stabil, nívós cégnél elhelyezkedni?
Hosszú távú munkalehetőséget keresel?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz most, és legyél TE a következő KEY ACCOUNT MANAGER nemzetközi Partnercégünknél!

Feladatok:

- Kiemelt ügyfelekkel és ügynökségekkel való folyamatos kapcsolattartás
- Ügyfél portfolió folyamatos bővítése, új ügyfelekkel történő szerződéskötés
- Ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása, személyes akvizíciója
- Üzleti tervezésben való részvétel
- Ügyfélkör hirdetési szokásainak monitorozása
- Rendszeres ügyfélspecifikus prezentációk megtartása
- Belső rendszerekben történő adminisztráció

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Aktív angol nyelvtudás
- Minimum 2-3 éves értékesítői tapasztalat médiaterületen
- Aktív ügyfél és ügynökségi kapcsolatrendszer
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Tárgyalástechnikai ismeretek, prezentációs készség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
- Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő szakmai háttér és csapat
- Versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a