www.cvonline.hu

Key Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2017.03.21.
Hirdetés azonosító: 1083328

Multinacionális FMCG partnerünk számára keresünk Key Account Manager pozícióba dinamikus kollégát budapesti munkavégzéssel!

Feladatok:

-A cég üzletpolitikájának és értékesítési stratégiájának képviselete FMCG ügyfelek (hipermarketek és diszkont áruházak) körében
-Az üzletág értékesítési koncepciójának megvalósítása
-Hipermarketekkel és diszkont áruházakkal való kiváló üzleti kapcsolat kialakítása és fenntartása
-Promóciók megszervezése és implementálása
-Versenytársak folyamatos monitorozása
-Értékesítési eredmények elemzése
-Rendszeres riportálás

Elvárások:

-Főiskolai / egyetemi végzettség
-Minimum 2-3 év FMCG területen, Key Account Manager pozícióban szerzett gyakorlat
-Hiper-, illetve diszkont csatornákban szerzett tapasztalat
-Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
-Önálló munkavégzés
-Magabiztos fellépés, remek kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-Dinamikus, proaktív, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

-Versenyképes juttatási csomag
-Céges autó, laptop, mobiltelefon
-Kihívást jelentő feladatok
-Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
-Kulturált munkahelyi körülmények

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a