www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Műholdas flottamenedzsment és gépjárművédelmi szolgáltatások fejlesztésével, kereskedelmével és üzemeltetésével foglalkozó vállalat, munkatársakat keres az alábbi komplex feladatok ellátására:

Key account manager

Budapest, Pest Megye területre

Feladatok:

  • GPS logisztikai szolgáltatás értékesítése, ajánlatok kidolgozása
  • Új ügyfelek felkutatása, új partnerkapcsolatok kiépítése
  • Tárgyalások, bemutatók megszervezése, megtartása közép- és felsővezetők számára
  • Technikai, szakmai tanácsadás az ügyfelek számára
  • Megrendelés végigkövetése a szerződéskötésig
  • Új piaci szegmensek feltérképezése

Elvárások:

  • Direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Saját gépkocsi, érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Készségek:

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Nyitottság és teljesítmény orientáltság
  • Jó kommunikációs- és tárgyalókészség (angol nyelvtudás előny)
  • Önállóság és felelősségvállalás

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos prémium
  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Kiemelkedően dinamikusan fejlődő vállalat
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest Megye

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő