www.cvonline.hu

Key Account manager

  • A hirdetés 343 napja lejárt

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység
Budapest

Terület
Informatika

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

  • A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek
  • eredményeként jött létre 2013-ban.
  • A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhetõ.
  • Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt humán, gazdasági, informatikai és beszerzés-logisztikai
  • szolgáltatásokat.
  • Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel, várjuk jelentkezését.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a MÁV Csoport vállalataival valamint egyéb érintett külsõ és belsõ partnerekkel a pre sales,
  • valamint a folyamatban lévõ IT szoftver fejlesztési projektekkel kapcsolatos kereskedelmi egyeztetések érdekében.
  • Részt vesz a rábízott IT szoftverfejlesztési, üzemeltetési projektek értékesítésében:
  • Megismeri, elemzi, értékeli a Megrendelõk üzleti folyamatait és IT rendszereit.
  • Megrendelõi igények alapján IT szoftver fejlesztési, üzemeltetési ajánlatokat készít.
  • Ajánlat alapján szerzõdést készít, valamint a belsõ és külsõ partnerekkel azt véglegesíti és elfogadtatja.
  • Részt vesz a rábízott IT szoftverfejlesztési, üzemeltetési projektek teljesítése során:
  • Nyomon követi a teljesítést, valamint az átadás-átvételi folyamatot menedzserli.
  • Részt vesz Közbeszerzési pályázat kiírásában, illetve pályázat elkészítésében.
  • A projektjeihez tartozó külsõ és belsõ beszállítóival a folyamatos kapcsolattartást biztosítja.
  • A dokumentum nyilvántartó rendszerekben a - saját projektjei tekintetében - szükséges adminisztrációt folyamatosan ellátja.

A munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú (IT vagy gazdasági informatikus) felsõfokú végzettség (BA),
  • 5 év szakmai gyakorlat, és
  • ITIL foundation tanfolyam.

Elõnyt jelent

  • Informatikai és gazdasági ismeretek együttes megléte,
  • ITIL v2, 3 fundation certification, és
  • nagyvállalati tapasztalat.

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlõdés,
  • stabil nagyvállalati háttér.

További információ
Amennyiben felkeltettük érdeklõdését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a
"Jelentkezés" gombra kattintva.

Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.
A konkrét pozíció könnyebb megtalálásához javasoljuk, hogy használja a RÉSZLETES KERESÉS-ben a SZAKTERÜLET
szűrõt: "Informatika".

2016.08.14.

Bővebb felvilágosítást ad
Gotthard Anikó 1/511-4374 / 01/43-74

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő