www.cvonline.hu

Key account manager

  • A hirdetés 627 napja lejárt

A Lagermax Spedíció Kft.

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel és beszállítókkal,
  • A hozzá tartozó ügyfélkör megrendeléseinek kezelése, készletek vezetése
  • Megbízások nyomon követése, továbbítása az illetékes osztályok felé
  • Esetleges felmerülő problémák kezelése, megoldása
  • Számlázás

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás (mind szóban, mind írásban)
  • Középfokú szakirányú végzettség / felsőfokú végzettség előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Outlook)
  • Pontosság és precizitás
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Problémamegoldó készség, határozottság

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Cafeteria, utazási támogatás
  • Stabil nemzetközi logisztikai háttér

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Elvárt nyelvtudás Angol