www.cvonline.hu

Key Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.05.14.
Hirdetés azonosító: 1022044

Gépjármű lízinggel és flottakezeléssel foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk Key Account Managert aktív angol nyelvtudással és releváns szakmai tapasztalattal bővülő csapatukba.

Feladatok:

- Ajánlatadási folyamatokban és tenderekben való aktív és lelkiismeretes részvétel;
- Portfólió menedzselése az Account Supportok segítségével a közvetlen vezető által elvárt gyakorisággal és minőségben;
- Folyamatos és jó minőségű kapcsolattartás a vállalati társosztályokkal az ügyfél érdekeinek a vállalat felé történő képviseletében;
- A munkavégzéshez kapcsolódó fejlesztési javaslatok megfogalmazása;
- Az ügyfelek igényeinek magas minőségű kielégítése érdekében a munkatársakkal való proaktív együttműködés;
- Account csapattal kapcsolatos projektek koordinálása.
- Új folyamatok menedzselése az Account területen.
- eljes meglévő ügyfélállománnyal kapcsolatos új termékek, módosítások menedzselése, azok rendszer szintű jóváhagyása.
- Meglévő folyamatok javítása, harmonizálása; javaslattétel módosításokra.
- Havi Account Meetingekre való alapos felkészülés a havi összesítő jelentések és a szükséges dokumentáció csatolásával;
- Account Supportok teljesítményértékelése, négyszemközti beszélgetések, visszacsatolás, javaslattétel.
- Minden olyan egyéb, munkaköréhez kapcsolódó feladat, mellyel a Kereskedelmi Igazgató, vagy az Ügyvezető Igazgató bízza meg a vállalat érdekeinek képviseletében.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
- Alapvető autóipari üzletági ismeretek
- Értékesítési/Menedzseri területen szerzett minimum 3-5 év tapasztalat, Iparági tapasztalat előnyt jelent;
- Ügyfélközpontú gondolkodás, Jó kommunikációs és tárgyalási készség
- Precíz, pontos adminisztráció és nyilvántartás-kezelés, Csapatjátékos magatartás, Önálló munkavégzésre való képesség;
- Érdeklődés a gépjárművek iránt;
- MS Office alkalmazás ismerete, kiemelkedő MS Excel ismeret

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Világszínvonalú multinacionális vállalat
- Hosszútávú lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján