www.cvonline.hu

Key Account Manager

  • A hirdetés 601 napja lejárt

 Gyorsfagyasztott élelmiszereket gyártó MARATHON-FOODS Kft.

keres

key account manager

munkatársat

FELADATOK:

  • Kiemelt partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Éves, havi tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése és megkötése
  • Éves, havi forgalmi terv készítése partnerenként
  • Új termékek listázása, termékfejlesztésben való közreműködés, választékbővítés és optimalizálás az adott partnernél
  • Trade promóciók tervezése és megvalósítása
  • Folyamatos információgyűjtés, a piac elemzése, versenytársak figyelése
  • Új piaci lehetőségek feltárása, új vevők felkutatása
  • Aktív részvétel a vállalat értékesítési stratégiájának kidolgozásában
  • Nemzetközi partnerkapcsolatok ápolása, új ügyfelek akvirálása
  • Rendszeres jelentési kötelezettség: havi, negyedéves és éves szinten

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Minimum 2-3 év key account értékesítési tapasztalat
  • Hazai láncok ismerete, aktív kapcsolatrendszer
  • MS Office alkalmazások ismerete, főként Excel
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és szervező készség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Motivált, lendületes hozzáállás
  • Ügyfél-orientált szemlélet
  • Erős értékesítési attitűd
  • Határozottság
  • Kreativitás
  • Mobilitás
  • B" kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szentendre

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol