www.cvonline.hu
Key Account Manager (Referenciaszám: PJ2985)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.20.
Jelentkezési határidő: 2014.07.12.
Hirdetés azonosító: 824908
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Key Account Manager

Feladatok:
- Értékesítési tervek kidolgozása, fejlesztése
- Új piacokra való bejutás, vevők látogatása
- Együttműködés koordinálása és tárgyalások lebonyolítása a tagvállalatokkal
- Ajánlatok és szerződések karbantartása
- A vevői kifizetések követése
- Az értékesítési tevékenység rendszeres felülvizsgálata
- Riportolás

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség
- Legalább 5 éves értékesítői tapasztalat műszaki, telekommunikációs vagy energia szektorból
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Nagyfokú utazási hajlandóság
- Jó kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Kedvező bejárás támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.