www.cvonline.hu

Key Account Manager - onko-hematológia

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.
Hirdetés azonosító: 1076315

Neves originális gyógyszeripari partnerünk bővülő csapatába keresünk Key Account Managert onko-hematológiai üzletágba innovatív termékek bevezetésére Dél Magyarország területére, Békés, Csongrád, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Baranya megyékbe.

Feladatok:

A KAM legfőbb feladata lesz az új üzleti lehetőségek kiaknázása, kapcsolatok kiépítése a fő kórházi döntéshozókkal és a szakmai véleményformálókkal.

A kórházi Account Manager részt fog venni két új onkológiai termék bevezetésében, a meglévő hematológiai termékekkel kapcsolatban pedig széleskörű kiképzésben fog részt venni a klinikai kutatási eredmények, terápiás trendek, betegutak és indikációk kapcsán.

Terület: Budapest és Dél- Magyarország (Békés, Csongrád, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Baranya megye)

Elvárások:

- egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész végzettség előny)
- originális, onkológiai termékekkel széleskörű értékesítési tapasztalat
- onkológusokkal való széles kapcsolatrendszer
- angol nyelvtudás előny de nem feltétel
- kiváló kapcsolatépítő készség
- csapatszellem

Amit kínálunk:

- innovatív termékekkel és termékbevezetés
- ötletek megvalósíthatóságának lehetősége
- etikus cégkultúra
- fejlődési lehetőségek
- kiváló tréningek
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a