www.cvonline.hu
Key Account Manager (kontaktlencse)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.05.
Jelentkezési határidő: 2016.02.11.
Hirdetés azonosító: 994690
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, a kontaktlencse üzeltágban hazánkban is piacvezető Partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Key Account Manager

A pozícióhoz tartozó főbb felelősségi körök:
- a meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, kapcsolatépítés
- a forgalmazott termékek, szolgáltatások és technológiák ismerete, értékesítése
- kiállítások, rendezvények, előadások szervezése, részvétel ezeken
- belső e-learning menedzsment
- adminisztrációs feladatok elvégzése
- kiaknázatlan üzleti lehetőségek felkutatása

Követelmények
Az ideális pályázó a következőkkel jellemezhető:
- 3 éves Key Account menedzseri gyakorlat (előny egészségügyi/gyógyszeripari vonalon)
- Felsőfokú végzettség
- Kiváló angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
- Kiváló számítógépes ismeretek (főleg Excel és Power Point)

- Kreatív, innovatív személyiség
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, önálló döntéshozó
- Tervező és szervező készség
- Üzleti riportok, üzleti tényezők értelmezése
- Analitikus gondolkodás, stratégia-alkotási képesség
- Vezetői engedély és gyakorlat

Amit a Partnerünk kínál:

- Kiváló csapat
- Változatos munkakör
- Versenyképes, teljesítményorientált jövedelem
- Gépjármű
- Technikai háttér
- Folyamatos hazai és nemzetközi továbbképzések