www.cvonline.hu

Key Account Manager - Klinikai Diagnosztika

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.

Pozíció leírása / Job description

Több éves értékesítői tapasztalatod van Klinikai Diagnosztika területén?
Erős angol nyelvtudással rendelkezel?
Jó piacismerettel rendelkezel a diagnosztikai piacon?
Jó kapcsolatrendszerrel rendelkezel a kórházi vezetők, laborok, kutatók körében?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most és csatlakozz a kulcsfontosságú Key Account Manager pozícióba multinacionális ügyfelünk professzionális csapatába.

Feladatok:

- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, networképítés (laborok, kórházak)
- Új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
- Klinikai diagnosztikai termékek promotálása, ismertetése
- Területi értékesítési terv fejlesztése és végrehajtása
- Részvétel a marketing tervek kidolgozásában
- Piacelemzések készítése
- Konferenciákon való részvétel

Elvárások:

- Diploma Life Science területén (orvosi, biológiai, biotechnológiai etc. végzettség előny)
- Sales vagy Key Account Manager pozícióban szerzett tapasztalat Klinikai diagnosztikai eszközök, berendezések értékesítésében
- Értékesítői véna
- Piacismeret, jó kapcsolati rendszer (kórházak vezetőivel, laboratóriumokkal, stb)
- Folyékony angol nyelvtudás (írásban, szóban egyaránt használható)
- Alapvető számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office)

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőségek cégen belül (akár nemzetközi)
- Stabil, multinacionális háttér
- Lenduletes és professzionális , magasan képzett csapat
- Modern iroda
- Versenyképes fizetés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -