www.cvonline.hu

Key Account Manager - Kardiológia - Innovatív vállalat

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.08.18.
Jelentkezési határidő: 2016.08.29.
Hirdetés azonosító: 1066229
lejárt

A Key Account Manager egy új csapat tagjaként egy új véralvadásgátló termék bevezetésben fog részt venni az alábbi földrajzi térségben: Dél-Pest, Kecskemét, Szolnok, Szeged, Békéscsaba és Gyula.

A Key Account Manager feladatai közé fog tartozni:

- az új termék teljes körű bevezetése az adott indikációban
- kórházakban/szakrendelőkben kiemelt kardiológus és neurológus szakorvosok számára a terápiás előnyök ismertetése
- szakmi rendezvények szervezése
- rendezvényeken való megjelenés a cég képviseletében
- kooperáció a belső társosztályokkal úgy mint: marketing és orvosi osztály

A pozíció betöltéséhez szükséges:

- orvos/gyógyszerész/gyógyszerpromóciós törvényeknek megfelelő végzettség
- orvoslátogatói/KAM háttér
- kardiológia/neurológia területén szerzett terápiás tapasztalat
- területi lakhely
- kiemelkedő eredmények, sikerorientált gondolkodásmód

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését kérem önéletrajza elküldésével jelezze felém.
Munkavégzés helye: Budapest