www.cvonline.hu

Key Account manager (KAM-Horeca, AFH)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1077433

Horeca és AFH szektort kiszolgáló több éves magyarországi tapasztalattal rendelkező multinacionális Megbízónk részére keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfélmegtartás kiemelt ügyfelek esetében,
  • üzletfejlesztés: ügyfélkör bővítése,
  • kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel, nagykereskedőkkel, forgalmazókkal,
  • a partnerek igényeinek folyamatos felmérése, termékinformációk átadása és tanácsadás,
  • ajánlatok kiadása, nyomon követése, kondíciós tárgyalások lebonyolítása,
  • a forgalmazók központjaival való együttműködés és kommunikáció, megrendelések nyomon követése,
  • számlázás felügyelete,
  • reklamációkezelés,
  • promóciók előírás szerinti megvalósításának ellenőrzése,
  • együttműködés más szervezeti egységekkel ,
  • kimutatások, statisztikák, jelentések készítése.

Elvárások:
  • több éves B2B értékesítési tapasztalat, preferáltan Horeca, AFH és Key Account területen,
  • aktív angol nyelvismeret (cégen belüli kapcsolattartás),
  • piacismeret, aktív kapcsolatrendszer,
  • kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs készség,
  • dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság,
  • meggyőző fellépés, agilis személyiség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Excel),
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Juttatások:

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.