www.cvonline.hu

KEY ACCOUNT MANAGER (IT TERÜLET)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1075007
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

KEY ACCOUNT MANAGER

 (IT TERÜLET)

MEGBÍZÓNK:

Elsőszámú globális piackutató, tanácsadó és rendezvényszervező cég, mely 57 éve van jelen világszerte, és több mint 110 országban nyújt értékes szakértelmet.. Magyarországon 1989 óta tevékenykedik a információtechnológiai és telekommunkációs piacokon.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Innovatív, gyorsan növekvő, nemzetközi környezet.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Piaci hitelesség, tisztelet az iparágban.
  • Versenyképes jövedelmezési rendszer.
  • Alapfizetés, cafeteria, bónusz.

FŐBB FELADATAI D LESZNEK:

  • A cég portfóliójának értékesítése, melyek helyi, globális piackutatási szolgáltatások, tanácsadás.
  • Ügyfélkör szélesítése akvirálás, hideghívások lebonyolítása.
  • Tárgyalások levezetése, javaslatok elkészítése a leendő ügyfelek részére.(felsővezetők, IT szakemberek)
  • Meglévő ügyfelek kezelése, telefonos megkeresések, személyes látogatások lebonyolítása.
  • Új ügyfelek beazonosítása. a helyi felhasználói piacon.
  • Előrejelzések és értékesítési jelentések elkészítése, kapcsolattartás a sales és marketing csapattal.

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat (értékesítési vagy tanácsadói tapasztalat lehetőleg IT piacon)
  • B2B területen szerzett értékesítési tapasztalat.
  • Ügyfélszerzésben szerzett ismeretek.
  • Kiváló angol nyelvtudás.
  • Tanulásra való hajlandóság.
  • Rugalmasság, proaktivitás, kiváló problémamegoldó képesség.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya