www.cvonline.hu

Key Account Manager (harmadik feles értékesítés)

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Retail Divízión belül Harmadik feles értékesítési területre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Key Account Manager

(harmadik feles értékesítés)

Főbb feladatok

  • Külső közvetítő partnerek kezelése
  • Partnerkapcsolat menedzselése, kapcsolattartás
  • Közvetítői volumencélok, tervek teljesítése
  • Partnerek tájékoztatása, információk átadása
  • Partnerekkel kapcsolatos projektek menedzselése
  • Közvetítői rendezvények megszervezése és megtartása
  • Tárgyalások szervezése, lebonyolítása

Elvárások

  • közvetítői piacon szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • kreativitás
  • értékesítési szemléletmód
  • önállóság
  • pozitív személyiség
  • eredmény- és minőségorientáltság
  • angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontú szemléletmód
  • lojalitás

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő