www.cvonline.hu

Key Account Manager - Győr

  • A hirdetés 95 napja lejárt

 Az SKF a világpiac vezető szállítója a csapágyak, a tömítések, a mechatronika, a kenéstechnikai rendszerek és a szerviz területén, mely utóbbi terület magába foglalja a műszaki támogatástól kezdve a karbantartási és megbízhatósági szolgáltatásokon át a mérnöki tanácsadást és képzést is.
Termékek és kapcsolódó technológiák széles választékát kínáljuk az elsőbeépítéses vevők és a karbantartási piac számára, a legtöbb iparágban jelen vagyunk világszerte a termék életciklus minden szakaszában.
Alapvető erősségünk, hogy folyamatos technológiai fejlesztéseink által olyan termékeket hozunk létre, amelyek versenyelőnyt biztosítanak ügyfeleink számára.

Az SKF Svéd Golyóscsapágy Zrt. az SKF képviselete Magyarországon 1928 óta. A győri irodánkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Felelős a termékek és szolgáltatások értékesítéséért, ajánlatadástól az utánkövetésig
  • Új üzleti lehetőségek keresése és nyomon követése a teljes értékesítési folyamaton át
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása
  • Termék és szegmens felelősség
  • Műszaki előadások, tréningek megtartása
  • Piac és versenytárs analízis

Elvárások:

  • Mérnök diploma – lehetőleg gépészmérnök
  • Gyakorlatban használt középfokú, szóbeli és írásbeli angol nyelvismeret
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft, műszaki szoftverek)
  • Értékesítési „véna”
  • Értékesítési tapasztalat viszonteladókkal
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Utazási hajlandóság
  • Jogosítvány

Előnyök:

  • Direkt/indirekt értékesítési tapasztalat ipari területen
  • Értékorientált értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat a műszaki megoldások területén
  • Mechatronikai szakismeret

Amit ajánlunk:

  • Multinacionális munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Cégautó

Munkavégzés helye: Győr és környéke

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Győr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő