www.cvonline.hu

Key Account Manager (GS/2016/KAM)

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi cég magyar leányvállalata akik a 90’-es években kezdték meg tevékenységüket Magyarországon. A cég műszaki termékekkel foglalkozik, iparágon belül prémium termékeket képvisel és a piacvezetők közé tartozik. Partnereik részben disztribútorok, akik a lakosságot szolgálják ki, illetve az ipari terület, akikkel a cég közvetlen tartja a kapcsolatot. A cél a folyamatos fejlődés, innováció, forgalomnövekedés, de mindezt egy segítő, humánus környezetben. A csapat stabil, a fluktuáció minimális. Nekik keresünk most egy újonnan nyílt

 Key Account Manager

(GS/2016/KAM)

pozícióba munkatársat,

aki egy közel 10 fős kereskedelmi csapat tagja lesz

Az ideális jelölt műszaki háttér tudással de mindenképpen erős műszaki érdeklődéssel rendelkező ember, aki értékesítés területén több éve dolgozik, olyan kereskedelmi láncokkal tartja a kapcsolatot akiknek kiterjedt ingatlanportfóliója van. A munkatárs feladata lesz a meglévő partnerek gondozása, maximális kiszolgálása mellett leendő, új partnerek bevonása, a piac folyamatos figyelése (2-3 év alatt a forgalom több mint duplázása). Olyan emberre van szükségünk, aki karizmatikus, képes nyomás alatt dolgozni, képes magát megértetni különböző szakmai területek vezetőivel. A munkájával járó napi adminisztráció elvégzése sem idegen tőle mint pl. ajánlatok készítése, adatok gyűjtése és a vállalati integrációs rendszerbe azok felvitele stb.

Személyes és szakmai elvárások:

  • felsőfokú végzettség és erős műszaki érdeklődés, különös tekintettel légtechnikai, légkondícionálási termékek iránt
  • minimum 5 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat ( kiemelt ügyfelek kezelése,műszaki termékek értékesítése)
  • angol nyelv ismerete, német nyelvtudás az angol mellett előny
  • preferált az építőipar, légtechnika, légkondicionálási termékek ismerete, előny lehet mérnöki végzettség
  • személyiségjegyek: határozott, dinamikus, szeret csapatban és önállóan is dolgozni, magas kommunikációs képeségekkel rendelkezik, prezentációs, tárgyalási készsége erős, szívesen kommunikál, de képes meghallani a partnerek igényeit is, és mindkét fél számára előnyös üzletet létrehozni.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, szeretne egy dinamikus környezetben, valós célokkal, tervekkel rendelkező cégnél dolgozni küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi  email címre 2016. május 31-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol