www.cvonline.hu

Key Account Manager - gépipari szegmens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.03.
Hirdetés azonosító: 1055255

Nívós partnerünk csapatának tagjaként országos lefedettségű kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel professzionális felhasználók körében kiemelten a gépipari szegmensben.

Feladatok:

- Országos lefedettséggel kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Gépgyártó partnerek teljes körű kezelése
- Prémium kategóriás termékek és szolgáltatások értékesítése
- Fókusz ügyfelek stratégiai fejlesztése
- Ajánlatadási folyamatokban és tenderekben való aktív és lelkiismeretes részvétel
- Az ügyfelek igényeinek magas minőségű kielégítése érdekében a munkatársakkal való proaktív együttműködés

Elvárások:

- Minimum 5 éves értékesítői tapasztalat és konkrét eredmények
- Key Accountok, vagy nagyobb ügyfelek kezelésében szerzett tapasztalat (előny)
- Vérbeli értékesítő attitűd, megfelelő értékekkel (tisztesség, csapatmunka)
- Gépipari jártasság előny
- Tapasztalt, hosszútávon értékesítésben szeretne dolgozni, hosszútávon lehet rá számítani, stabilitásban gondolkodik
- Középfokú vagy felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
- Határozott fellépés, ugyanakkor szakmai alázattal rendelkező, fejlődésre, feedback alapú vállalati kultúrára nyitott
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil, kiemelkedő munkahely
- Karrierlehetőség
- Intenzív betanulás, oktatás, tréningek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a