www.cvonline.hu

Key Account Manager (flotta értékesítés)

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.23.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.

Piacvezető partnerünk számára keresünk hunter típusú kiemelt értékesítőt, aki a márkaigazgatóság tagjaként a márka flottájának teljes körű értékesítéséért felel.

Pozíció leírása / Job description

- A kereskedők rendszeres látogatása a márkakereskedői hálózatban
- Folyamatos szakmai, értékesítési támogatás, valamint tanácsadás
- Tender folyamatokban való aktív részvétel, koordinálás
- Az értékesítési folyamatok ellenőrzése, a márka elvárásainak betartatása
- Ajánlatkészítés és annak teljes körű belső koordinációja
- Gépkocsik megrendelésének koordinációja
- Gépkocsik átadásában való részvétel vállalati partnerek részére
- Folyamatos személyes kapcsolattartás a kiemelt és flotta ügyfelekkel
- Pro-aktív üzletfejlesztés, ügyfél-megkeresés, rendezvényeken való részvétel
- Üzleti fogadásokon, kiállításokon való részvétel, gépkocsi bemutatók szervezése
- Ügyfél-reklamációk kezelése, megoldása
- A vállalat további részlegeivel való szoros együttműködés
- Gyári statisztika összeállítása, adatszolgáltatás, egyéb adminisztrációs teendők

Elvárások / Requirements

- Legalább 2-3 éves B2B autóipari értékesítésben szerzett tapasztalat
- Magabiztos, felsőfokú angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség
- "Hunter" típusú, konzultatív értékesítői attitűd
- Kiváló kommunikációs, prezentációs készség
- Mobilitás
- Flottaértékesítési tapasztalat előny

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Professzionális munkakörülmények, csapat
- Hosszú távú perspektíva
- Vonzó brand

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -