Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

KEY ACCOUNT MANAGER
ESCO FINANSZÍROZÁS (HR7495841X)

Megbízónk szerint a jövőben az energetika egyik legdinamikusabban fejlődő területe várhatóan a tudatos energiagazdálkodáson és energiahasznosításon alapuló épületenergetika és a megújuló erőforrásokon alapuló energiatermelés lesz.
Megbízónk célja, partnereink energiaköltségeinek csökkentése, energiatudatos működésének elősegítése, az energia megtakarításból finanszírozható, valamint a fenntartható megújuló energiatermelést célzó beruházások megvalósítása.
Amennyiben Ön is hasonlóképpen gondolkodik, és részese akar lenni egy csapat, üzletág építésének, küldje el pályázatát számunkra.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 2.kerület.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Újonnan induló üzletág kialakításában való aktív részvétel.
  • Lehetőség egy saját csapat felépítésére.
  • Önállóság, szakmai kihívás.
  • Valós fejlődésre való lehetőség, szakmai és csapat szinten.
  • Rugalmas munkaidőbeosztás.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Megbízónk által feltárt  több,mint 300 nagyvállalatnál ( már elkészült az energia hatékonysági felmérés alapján) ESCO finanszírozás kidolgozása.
  • Ehhez kapcsolódó megoldások értékesítése, projekt előkészítés, lebonyolítás a kivitelezés végéig.
  • Finanszírozás - tervezésre, berendezésre, üzembehelyezésre szervízcsomagra, karbantartásra, üzemeltetési szolgáltatásra.
  • Energiahatékonyságot növelő, energiafelhasználás fejlesztésére irányuló termékek értékesítése.
  • Célcsoport KKV, nagyvállalati szektor.
  • Projekt előkészítése, lebonyolítása a kivitelezés végéig.
  • Tárgyalások lebonyolítása.
  • Hosszútávú cél: saját csapat felépítése.

ELVÁRÁSOK

  • Banki, pénzügyi területen, hitelezés, finanszírozás területén szerzett tapasztalat.
  • Projektfinanszírozásban szerzett ismeretek.
  • Erős sales és vezetői kompetenciák.
  • Ügyfélmenedzsmentben, értékesítésben szerzett komoly rutin.
  • Csapat építésében szerzett ismeretek.
  • Vezetői tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre.
A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját.

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

KEY ACCOUNT MANAGER - ESCO FINANSZÍROZÁS (HR7495841X)

Budapest
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása