www.cvonline.hu

Key Account Manager - Endokrinológia & Hematológia

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.27.
Jelentkezési határidő: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1089270

Feladatok:

Speciális üzletágba, ritka betegségek területére keresünk Key Account Managert originális gyógyszergyártóhoz Kelet-Magyarország területére.

Olyan orvoslátogatók, Key Account Managerek vagy MSL-ek, figyelmébe ajánljuk a lehetőséget, akik szívesen lennének egy nemzetközileg is elismert, speciális, cégen belül is sikeres, kiemelkedő eredményeket elérő csapat részesei!

Az endokrinológusok és hematológusok, fő véleményformálók látogatása mellett itthoni és külföldi kongresszusokon való részvétel, szakmai tanácsadás, pre-sales tevékenység, különleges projectekben (betegedukáció, életminőség-project) való részvétel lesz a feladata az újonnan csatlakozó kollégának.

Elvárások:

• Releváns szakmai tapasztalat szakorvoslátogató, Key Account Manager vagy MSL pozícióban
• Az orvos vagy gyógyszerészi végzettség nagyon fontos ezen a területen, mert komoly szakmai tudásra, tanácsadásra számítanak az orvosok.
• Előny, ha van kapcsolatrendszered az endokrinológusokkal illetve hematológusokkal, viszont nem szükséges, hogy meglegyen! A legfontosabb az, hogy érdekeljen ez a terület!

Amit kínálunk:

Az új kollégát csapatmunka, szakmai munka, megbecsülés, pozitív és energikus vezető várja.
Emellett versenyképes fizetést, céges autót biztosít, melyet magánügyekben is korlátlanul használhat.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján