www.cvonline.hu
Key Account Manager (biztosítási terület)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.12.28.
Jelentkezési határidő: 2014.12.31.
Hirdetés azonosító: 845426
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk nemzetközi hátterű IT cég, mely a biztosítóknál és kárszakértő-irodáknál jellemzően gépjármű-biztosítások művelésének különböző folyamatait támogatják, illetve a gépjárműjavítás, - karbantartás területén nyújtanak IT szolgáltatást különböző, ebben az iparágban tevékenykedő partnereiknek.
Bővülés okán, új kollégát keresünk a következő pozícióba:

Key Account Manager

Feladatok:
- Felsővezetői és szakmai szintű kapcsolattartás a cég partnereivel, azon belül a biztosítókkal (nem-életbiztosítási kockázatvállalási és kárrendezési területen) és kárszakértő-irodákkal
- A szegmens igényeinek felkeltése/feltárása
- Új szolgáltatások értékesítése és bevezetése, jellemzően a biztosítói és kárszakértő-irodai ügyfélszegmensnek
- Meglévő termékek használata növelésének előre mozdítása a területen, meglévő partnereknél
- Részvétel a termék- és értékesítési stratégia kialakításában és termékfejlesztés folyamatában
- Értékesítési tervek előkészítése és pontos, időben történő végrehajtása

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (mérnök vagy mérnök-közgazdász, esetleg közgazdász diploma)
- 3-5 éves szakmai tapasztalat (biztosítási kockázatvállalási és/vagy kárrendezési -esetleg back office- folyamatok fejlesztése)
- Komplex szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
- Aktív, biztosítói területre vonatkozó kapcsolati háló
- Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Erős technikai és értékesítési attitűd
- Folyamat-, és projekt menedzsment szemlélet
- Önálló munkavégzés, cél-orientált hozzáállás
- Kiváló interperszonális és tárgyalási képesség

Előnyt jelent:
- Szlovák vagy szlovén nyelv ismerete