www.cvonline.hu

Key Account Manager - Animal Health (Poultry)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1159144

Pozíció leírása / Job description

Állatorvosi végzettséggel rendelkezel és a baromfi-egészségügy is közel áll hozzád?
Van már némi tapasztalatod baromfi-egészségügy területén?
Olyan munkahelyre vágysz, ahol nem csak karrier hanem szakmai munka vár rád?
Jól beszélsz angolul?

Ha igen a válaszod, jelentkezz innovatív gyógyszeripari partnerünkhöz Key Account Managernek, ahol baromfi -egészségügyi szakértelmedet is kamatoztathatod és további előrelépési lehetőségeid is lehetnek!

Feladatok:
- állatorvosokkal, baromfi telepekkel való kapcsolattartás Magyarországon lévő fő baromfi központjaiban
- a cég RX gyógyszereinek értékesítése
- meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, új partnerkapcsolat kiépítése
- szakmai tanácsadás és véleményezés
- ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése
- marketing feladatok
- presales tanácsadás

Elvárások / Requirements

- állatorvosi végzettség
- baromfi szakterület ismerete
- minimum 1 év tapasztalat baromfi - egészségügyi területén (orvosi vagy kutatói, stb.)
- értékesítői tapasztalat baromfi termékekkel, vakcinákkal előnyt képez de nem feltétel
- magabiztos angol nyelvtudás
- jó kommunikációs készség
- nyitott személyiség
- ügyfélközpontúság

Amit kínálunk / Offer

- Kiváló juttatási csomag (magas alapbér + bónusz + egészség és betegbiztosítás + autó magánhasználatra)
- Szakállat orvosi képzési támogatás
- Mentoring program, előrelépési lehetőségek
- Izgalmas, változatos, magas fokú szakmai munka
- Stabil munkavállalat, innovatív termékekkel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a