www.cvonline.hu

Key Account Manager – Szolgáltatási területre (4198)

  • A hirdetés 1345 napja lejárt

Budapesti Szolgáltató szektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk új kollégát Key Account Manager pozícióba

Feladatkör:
- Már meglévő ügyfélkör támogatása
- Üzletfejlesztési feladatkörök ellátása, új ügyfél akvizíciója
- Ügyfélmeetingeken való részvétel, prezentációk tartása
- Folyamatban lévő projektekben aktív együttműködés,
- Saját projektek esetén a projektkoordinációs feladatok ellátása
- Konferenciák, szakmai vásárok látogatása
- CRM rendszer aktív használata,
- Riportok előkészítése/elkészítése
Elvárások:
- Releváns felsőfokú végzettség
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
- Szolgáltatóipari szektorban szerzett releváns tapasztalat
- Proaktív, dinamikus, lelkes, motivált személyiség
- Kiemelkedő kommunikációs képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével, word formátumban E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Köszönjük!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő