www.cvonline.hu

Key Account értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.09.24.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk a világ egyik vezetõ vállalata a villamos ipar területén villamosenergia-elosztásra, ipari folyamatirányításra és automatizálásra összpontosítva világszerte. A budapesti leányvállalat Ipari Automatizálás üzletágába, az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

- A cég képviselete a végfelhasználók felé
- Termékek és szolgáltatások, alkalmazás specifikus csomagok, komplex megoldások értékesítése az ipari automatizálási területen
- Az üzletághoz tartozó vevők és potenciális vásárlók ismerete, megtartása, számának növelése, rendelések realizálása
- Vevői igények felderítése, megoldási javaslattétel
- Vevőkkel történő rendszeres kapcsolattartás, preszkripció, promóció, konverzió, ajánlatkészítés, szerződéskötés, kintlévőség kezelés
- Partnermenedzsment: kapcsolatfejlesztés és együttműködés a partnerekkel, rövid és középtávú üzletfejlesztési tervek kidolgozása, megvalósítása
- Automatizálási területen történő alkalmazás specifikus csomagok fejlesztése, műszaki és kereskedelmi támogatása a partnerekkel együttműködve, a felmerülő igényeknek megfelelően
- A vállalat célkitűzéseinek, kereskedelempolitikájának és arculatának képviselete
- Részvétel az Ipari Automatizálás üzletág kereskedelmi tervezési folyamatában, előrejelzések készítésében
- Kapcsolattartás a külföldi társosztályokkal
- A partnerek tevékenységének nyomonkövetése, a partner adatbázis naprakészen tartása, járulékos adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Automatizálási területen szerzett min. 2-3 év értékesítői tapasztalat
- Komplex megoldások értékesítésében szerzett gyakorlat
- Ipari vevők ismerete, üzleti kapcsolatrendszer megléte
Komplex projektértékesítési szemlélet és nem kifejezetten termék eladás
- Projekt ütemezésben szerzett tapasztalat
- Kreatív, dinamikus, megoldás orientált hozzáállás
- Magabiztos, határozott fellépés
- Ügyfélorientált hozzáállás, széles látókörű gondolkodásmód

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet, szilárd vállalati háttér
- Stabil pozíció egy dinamikusan növekvő üzleti területen
- Versenyképes javadalmazás
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Önállóság, szakmai mozgástér

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -