www.cvonline.hu

KEY ACCOUNT ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

 A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Tender dokumentációhoz szükséges információk begyűjtése, összeállítása és megszerkesztése;
  • Key Account Managerek munkájának napi szintű adminisztratív támogatása;
  • Egyéb értékesítési tevékenységhez és a csoport működéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, riportok, statisztikák készítése;
  • Partnerek nyilvántartása és ezzel kapcsolatos dokumentáció kezelése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferált kereskedelmi vagy logisztikai);
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Magas szintű MS Office ismeretek (Főként Excel, Word PowerPoint);
  • Minimum 1-3 éves adminisztrációban szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Logisztika és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat;
  • Multinacionális környezetben megszerzett munkatapasztalat;
  • Német vagy egyéb, más idegen nyelvi ismeret.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitástűrés;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Jó szervező készség;
  • Megbízhatóság, terhelhetőség.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

 Azonnali munkakezdéssel!

 Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) - a megpályázott pozíció „key account adminisztrátor” jeligével, bérigény megjelölésével az alábbi címre juttassa el:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő