www.cvonline.hu

Keverős-diszpécser

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Társaságunk változó helyszínű betonüzemeibe

keverős-diszpécser

kollégákat keres.

Főbb feladatok:

  • napi betonszükséglet legyártása, a gyártáshoz szükséges gépek kezelése
  • a keverési minőség, mennyiség és receptúra szerinti rögzítése a számítógépes rendszerbe
  • a munkavégzés során használt gépek, műszaki berendezések ellenőrzése
  • mintavételi feladatok ellátása
  • újrahasznosító (rekultivációs) berendezés működésének rendszeres ellenőrzése
  • adatrögzítés, adatok karbantartása

Elvárások:

  • szakmunkás bizonyítvány
  • nehézgépkezelői vizsga
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmasság
  • megbízható, felelőségteljes munkavégzés

Betongyártás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • megbízható munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy Önéletrajzát az alábbi címre megküldeni szíveskedjék.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő