www.cvonline.hu

Keverőmester

  • A hirdetés 780 napja lejárt

Link megjelenítése

Duna-Dráva Cement Kft.

Paksi Üzemébe

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • Általános feladata a keverőtelep működésének biztosítása
  • Alapanyag rendelés (cement, mészkőliszt, adalékanyagok, adalékszerek)
  • A gyártási folyamat irányítása, felügyelete, ellenőrzése
  • Frissbeton kiadás
  • Üzemhez irányított alvállalkozókkal, megrendelőkkel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Minimum műszaki középiskolai (villanyszerelő, gépészet) végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Értékesítői gyakorlat
  • Nehézgépkezelői OKJ-s bizonyítvány
  • Karbantartásban szerzett tapasztalat

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal 2015. augusztus 24-ig „Paks” jeligére lehet, az alábbi e-mail címen.

Társaságunkról további információk itt:

http://Link megjelenítése

Link megjelenítése" target="_blank">

Helyek Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő