www.cvonline.hu

Keverőmester

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Link megjelenítése

Duna-Dráva Cement Kft. Debreceni Betonüzemébe

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • Általános feladata a keverőtelep működésének biztosítása
  • Alapanyag rendelés (cement, mészkőliszt, adalékanyagok, adalékszerek)
  • A gyártási folyamat irányítása, felügyelete, ellenőrzése
  • Frissbeton kiadás
  • Üzemhez irányított alvállalkozókkal, megrendelőkkel kapcsolattartás. Felmerülő megrendelői igények azonnali kezelése, probléma esetén a Központi Diszpécserszolgálat azonnali értesítése

Elvárások:

  • Minimum műszaki középiskolai (villanyszerelő, gépészet) végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, nagy munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság
  • A beton összetételének, tulajdonságainak alapvető ismerete

Előnyt jelent:

  • Karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Nehézgépkezelői OKJ-s bizonyítvány (Építési anyagelőkészítő gépre és Földmunkagépre 4511-es típusra)
  • Betongyártásban szerzett tapasztalat

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal 2016. 07. 15-ig „keverőmester” jeligére lehet, az alábbi e-mail címen.

Link megjelenítése" target="_blank">

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő