www.cvonline.hu

Keverői anyagmozgató

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1160873

OI orosházi gyárának csapatához keresünk Keverői anyagmozgató munkatársat
Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok megfelelő tárolóba történő elhelyezése
  • Alapanyag feladórendszerhez juttatása
  • Homlok-rakodógép, targonca, híddaru kezelése és műszakos karbantartása

Elvárások:
  • Automatikus vezérlő berendezés irányító pultjának ismerete
  • Jogosítvány a következő gépek kezelésére: villás targonca, homlok-rakodógép, teherlift, gáztüzelésű berendezések, híddaru
  • Keverőházi gépi berendezések ismerete

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezését az alábbi [e-mail] címen várjuk.

  • Amennyiben megfelel a feltételeknek, kérjük küldje önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Orosháza

Egyéb információk:
Csatlakozz Te is, ha szereted a stabilitást, a hagyományokat, és szeretnél részese lenni a környezetbarát üvegpalackok gyártásának!

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Békés