Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 50 ország több mint 180 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!
A ContiTech Rubber Industrial Kft. szegedi telephelye meghatározó a nehézműszaki gumitermék gyártásában, termékeink legnagyobb része exportra kerül. A termelés 3 üzemben, a heveder, keverék és tömlő területen folyik.  Az utóbbi években végrehajtott jelentős fejlesztéseknek köszönhetően a szegedi hevederüzem Európa legnagyobb textílerősítésű hevedergyára lett. A vállalatnál magas szintű fejlesztőmunka folyik, mely különösen nagy hangsúlyt kap a speciális olajipari és tengeri tömlők területén.
Légy te is a Continental tagja szegedi telephelyünkön!

Keverék fejlesztő

Feladatai:

> Nemzetközi szabványoknak, vevői követelményeknek megfelelő termékekhez gumikeverékek fejlesztése
> Alapanyag és félkész termék specifikáció meghatározása
> Vizsgálati tervek összeállítása, vizsgálatok kivitelezése
> Gyártási technológiák fejlesztésében való közreműködés

Követelmények:

> Egyetemi szintű vegyész – vegyészmérnöki végzettség
> Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
> Ms Office felhasználói szintű ismerete
> Kreativitás és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

> Gumi- vagy egyéb vegyipari tapasztalat
> Németnyelv - tudás
> Termelésben vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat
> Megszerzett vagy folyamatban lévő Ph.D

Munkavégzés helye:

> Szeged

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat a Link megjelenítése oldalon vagy küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.
Kontakt személy: Csáki Katalin, HR Menedzser
ContiTech Rubber Industrial Kft. Cím: 6728 Szeged, Budapesti út 10.

Link megjelenítése I Link megjelenítése I Link megjelenítése

Régió
Csongrád
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Mérnök / Műszaki, Gyógyszeripar / Vegyipar, Gyártás / Termelés