www.cvonline.hu

Készüléktervező technikus / Szerszámkészítő

  • A hirdetés 854 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk automatizálási csapatába keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Automata- és félautomata berendezések, szerszámok, valamint készülékek önálló tervezése,
Árajánlatok készítése,
Műhelyrajzok, dokumentációk elkészítése, frissítése, kezelése,
Részvétel projektfeladatokban,
Tervezőmérnöki csapat támogatása.

Követelmények:

Min. középfokú műszaki végzettség
CAD programok ismerete
Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
Angol nyelvtudás

Előny:

Szerszám- és készüléktervező technikusi végzettség
Fröccsöntési területen szerzett tapasztalat
Célgéptervezésben, készüléktervezésben szerzett tapasztalat
Pneumatikai, hidraulikai rendszerek gyakorlati ismerete

Munkavégzés helye:

Vas megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatások
Stabil vállalati háttér

Helyek Szombathely
Sárvár
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola