www.cvonline.hu

Készüléktervező / JIG designer

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 900299

Flex állások

   Készüléktervező  / JIG designer

Gépészmérnök

Feladatok:

  • Automata és félautomata berendezések tervezése,
  • Készülékek tervezése (minta vagy 3D modell alapján), árajánlatok készítése
  • Kapcsolódó projektek követése, irányítása, feladatok ellátása
  • Dokumentációk, 2D műhelyrajzok készítése, kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész végzettség, min. 3 éves szakirányú tapasztalat
  • 3D-s CAD programok felhasználó szintű ismerete,
  • Önálló, gyors, hatékony munkavégzés, Hatékony kommunikáció,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny:

  • Célgéptervezésben, készüléktervezésben szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai rendszerek gyakorlati ismerete,
  • NX 9 vagy korábbi verziók valamelyikének gyakorlati ismerete
  • Fröccsöntési területen, sajtolóüzemben szerzett tapasztalat
  • CAMterületen szerzett tapasztalat  /2-3 tengelyes marópályák készítése/
  • Egyéb tervezői alapszoftver ismerete ( NX9, SolidWorks2014)

Helye :   Flextronics / Sárvár / Szerszámüzem

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva.