www.cvonline.hu

Készülékmozgató, adatrögzítő

  • A hirdetés 1136 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

(minimális könnyű fizikai és részben adminisztratív munkakör)

Munkatársat keres budaörsi telephelyre, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • szerviz igénye szerinti készülékek mozgatása szervizen belül
  • technikus kollégákkal való folyamatos kapcsolattartás
  • megjavított készülékek visszajuttatása az ügyfélszolgálatra meghatározott időkereteken belül
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (legfőképp Excel)
  • kiváló kommunikációs készség
  • gyors, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:

Budaörs

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő