www.cvonline.hu

Készülékkezelő

  • A hirdetés 874 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Sajóbábonyi telephelye

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

munkatársakat keres

Feladatai:

  • Gyógyszerhatóanyag gyártás megszakítás nélküli három műszakos munkarendben;
  • A fermentáló, illetve a feldolgozó üzemben a gyógyszerhatóanyag gyártás során a technológiai berendezések kezelése;
  • Készülék sterilezések, anyagtranszportok, keverős és levegőztetett készülékek kezelése, pH állítás, fermentorok oltása biomasszával, szeparációs berendezések kezelése, kerámiaszűrők, bepárlók, derítők, szűrők kezelése, centrifuga, szárító kezelése;
  • Gyógyszerhatóanyag letöltése;
  • Mintavételezések, gyártáskísérő és egyéb minőségirányítási dokumentumok naprakész vezetése;
  • Üzemi rend naprakészen tartása;
  • Keletkezett hulladékok elkülönítése, szabályos letárolása.

Elvárásaink:

  • Középfokú vegyipari végzettség;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Precíz munkavégzés, csoportmunkára való alkalmasság.

Előnyt jelent:

  • Ipari üzemeltetési tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2015. március 29-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Sajóbábony
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő