www.cvonline.hu

Készülék-, tartály- és berendezés tervező, árkalkulátor

  • A hirdetés 669 napja lejárt

Az europakraft GmbH Németország egyik legelismertebb és legkomolyabb fémipari szakember gárdával rendelkező szakember közvetítő és kölcsönző cégeként ismert.

Ezért gyártócégek igen nagy mennyiségű gyártási kéréssel fordulnak hozzánk, mint németországi partnereink. Üzemünk a Budapest M0 mellett, Nagytarcsán a világ legkorszerűbb gépeivel és szerszámaival van felszerelve.

Magyarországi üzemünk irányításához és németországi csapatunk erősítéséhez bizonyításra és felelősség vállalásra vágyó tervezőmérnököt / árkalkulátort keresünk.

Feladatok:

  • Rozsdamentes készülekek, berendezések tervezése, rajzolása
  • Árkalkulációk, árajánlatok kidolgozása
  • Anyagkigyűjtés, beszerzés
  • Szoros együttműködés üzemünk szakembereivel

Elvárások:

  • Rozsdamentes fémszerkezet-, tartály-, hőcserélő-, készülék-, csőhálózat- és gépegységek tervezésben szerzett mérnöki tapasztalatok
  • Gyógyszer-, élelmiszer- és vegyipari berendezések árkalkulálásához szükséges tapasztalatok
  • Tartály- és hőcserélő tervezéshez szükséges szabványismeretek
  • Inventor és/vagy SolidWorks 3D-s szoftverek ismerete
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás /német előnybe helyezve/
  • Jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Dinamikus csapat
  • Új és modern munkakörnyezet
  • Magas bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú biztos munkahely

Küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe

Naplás út 8. (M0-ás 58-as lejáró mentén)

H-2142 Nagytarcsa

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő